OFERTA

Interesuje nas wyłącznie dobra fotografia, a taka jest zawsze sumą wielu składowych: pasji, umiejętności, warsztatu, zaangażowani...

Interesuje nas wyłącznie dobra fotografia, a taka jest zawsze sumą wielu składowych: pasji, umiejętności, warsztatu, zaangażowania i co bardzo ważne wzajemnych relacji między fotografującym a fotografowanym.
Fotografia ślubna w naszym rozumieniu to nie praca, a przyjemność i ogromna radość dawania czegoś, co przypomni Wam najwspanialsze momenty z tego wspaniałego dnia, momenty zarówno te gdzie były wzruszenia, jak i te pełne uśmiechów, oraz miłości.
Zatrzymywanie w kadrze ulotnych chwil, bawienie się kolorem, światłem, budowanie kompozycji jest dla nas wspaniałą zabawą i radością. Bardzo dobrze odzwierciedla to takie powiedzenie "Jeśli kochasz swoją pracę to tak jakbyś w życiu nie przepracował ani jednego dnia"....

Aparat to tylko narzędzie w naszych rękach. My wybraliśmy aparaty marki Canon, które w połączeniu z jasnymi obiektywami, dają doskonałą jakość obrazu i pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Pracujemy na dwóch body jednocześnie, co daje bardziej różnorodne kadry podczas reportażu oraz pozwala, w razie awarii jednego z aparatów, na dalszą nieprzerwaną pracę.


Pracujemy i tworzymy na terenie całego kraju, więc chętnie do Was przyjedziemy. Fotografujemy przeważnie osobno, ale jest też możliwość wynajęcia dwóch fotografów do jednego reportażu. 

Współpracujemy z bardzo dobrą ekipą filmową, zajmującą się tworzeniem obrazów ruchomych.


Chcecie zapoznać się z naszą ofertą?
Piszcie lub dzwońcie


Obszar naszej działalności: fotograf, fotografia ślubna, fotograf ślubny Bełchatów, zdjęcia ślubne, zdjęcia plenerowe, fotograf reportażowy, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Gdańsk, Pabianice, Sieradz, Łódź, Wieluń, Sulejów, Kleszczów, Częstochowa, Wrocław, cały kraj.